Aktualności
Kontakt

Gościnny Konin
sobota, 26 marca 2011 17:56

konin_2W minioną sobotę piłkarze Victorii Koronowo o mistrzowskie punkty walczyli w Koninie z miejscowym Górnikiem. Po raz kolejny okazało się, że miasto Konin  jest dla naszych piłkarzy bardzo przyjazne bowiem podopieczni  Zbigniewa Stefaniaka pokonując Górnika 1-2 zainkasowali komplet punktów.

Spotkanie w Koninie miało swoją dramaturgię, wynik spotkania otworzył Adam Kardasz, który po podaniu Jakuba Kujawki z prawego skrzydła nie dał szans bramkarzowi Górnika.  Niestety na odpowiedź gospodarzy długo nie trzeba było czekać bowiem w 45 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Paweł konin_1Błaszczak (11 bramek w sezonie!), mocno uderzona piłka trafia w koronowskiego obrońcę, mienia kierunek i Filip Skory nie ma szans na obronę. Po pierwszej połowie widniał wynik 1-1, jednak w 80 minucie Adam Kardasz zostaje idealnie obsłużony na 6 metrze i pięknym strzałem z głowy pokonuje bramkarza Górnika ustalając tym samym rezultat spotkania na 1-2.

Spotkanie w Koninie pokazało, że koronowscy piłkarze potrafią zagrać skutecznie wywożąc z gorącego terenu komplet punktów. Można stwierdzić, że jest to dobra prognoza na sobotnie spotkanie z Piastem Kobylin. Osoby zainteresowane obejrzeniem spotkania w Koninie odsyłamy na www.tvkonin.pl/index.php/konin-aktualosci/2319-avans-gornik-konin-viktoria-koronowo oraz www.tvkonin.pl/index.php/konin-aktualosci/2320-avans-gornik-konin-viktoria-koronowo-ii-poowa